KONST / Litografier / Färglitografier 8192442
nr 819 2442
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografier, 2 st. Harry Wichmann (1916-1993), numrerade och signerade, motivets mått: 40x50 + 55x38
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2013
kl 20:16:42
6/4 22:20:18
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann